כלות להשגה - אתר כלות להשגה הינו אתר מבוסס חנות המאפשר למשתמשות למכור אחת לשניה את שמלת הכלה שלהן

כלות להשגה – מכירת שמלות כלה בין כלות

מיזם מקסים שמטרתו לעזור לזוגות צעירים להתחתן במחיר שפוי. האתר מאפשר לבנות נשואות להעמיד את שמלתם למכירה בקלות ובנוחות. מאורסות יכולות לקנות שמלות מעצבים באתר במחירים נוחים במיוחד.

האתגרים העומדים בפיתוח של פרויקט בסדר גודל כזה הם רבים ואנו ננסה למנות כמה מהם.

  • ממשק נוח להוספת שמלה לאתר.
  • ממשק צפייה בשמלות שיהיה נוח ומרשים כאחד.
  • חיפוש לפי פרמטרים רבים (מידה, צבע, מעצב, סוג בד ועוד)
  • אפשרות ניהול מודעות נוחה עבור היוזר בעמוד האישי.
  • התחברות נוחה וקלה למערכת.

 

 

ממשק נוח להוספת שמלה לאתר
יצרנו ממשק הוספת מודעה נוח במיוחד המורכב מארבעה שלבים במסכים שונים על מנת ליצור נוחות העלאה מירבית וכדי שלא תהיה תחושה של טופס ארוך במיוחד.

ממשק צפייה בשמלות נוח ומרשים
לאחר חשיבה רבה על האיפיון ועל העיצוב החלטנו לשלב מודרני עם נוח והלכנו על ממשק מאסונרי (עיצוב שבו לכל מודעה גובה שונה אך הן מסתדרות אחת מעל השניה בצורה מסודרות כמו לגו) עם גלילה אינסופית. היה לנו חשוב שגולשות יוכלו לגלוש באתר בצורה נוחה וללא מעבר בין עמודים ולכן המודעות נטענות ביחד עם הגלילה וכמעט ולא צריך לחכות למודעות החדשות שייטענו ובטח שלא צריך לעבור עמודים.

חיפוש לפי פרמטרים
יצרנו חיפוש לפי פרמטרים נדרשים לכלה שמחפשת שמלה לחתונה, טופס הפרמטרים הינו צידי ונפתח בצורה נוחה. הוספנו גם סרגל מחירים עבור כלות שרוצות למצוא שמלה במחיר ספציפי. החיפוש נוח מאוד לגלישה ונוח מאוד לניהול מאחורי הקלעים.

יצרנו עמוד אישי עבור כל יוזר כדי שיוכל לנהל את המודעות שלו
היוזר יכול להוסיף מודעות למחוק מודעות עבור שמלה שנמכרה או לשנות טקסט תמונה וכו’

התחברות נוחה וקלה עבור היוזר
המשתמש יכול להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמה אך יכול גם להשתמש בחיבור מהיר באמצעות פייסבוק. היה לנו חשוב שהמשתמש יוכל להתחבר בלחיצה אחת וההתחברות של פייסבוק מאפשרת את זה בצורה קלה ונוחה.